Paykasa 16 haneden oluşan €(euro) bazında ön ödemeli kart sistemidir. Sanal ortamda kullanabileceğiniz son derece güvenli ve basit olan bu karta sahip olmak için birkaç işlem yapmanız gerekmektedir.  İnternet üzerinden alışveriş yaparken uygulayacağınız ödeme şekli aynen kredi kartında olduğu gibidir ve bu yöntem kredi kartından çok daha güvenilirdir. Paykasa kart sistemleri ile dileğiniz yerden, dilediğiniz ürünü alabilir ve ödemelerinizi aynı kredi kartınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Paykasa Nedir ?

Fakat Paykasa ön ödemeli kart sistemleri, tek seferlik bir kullanıma sahip olduğu için her hangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan, sizlerin internet üzerinden online mağazalardan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır.

Paykasa Nedir ?

Sitemiz üzerinden satın almak istediğiniz kartın miktarları her cebe hitap etmektedir. Minimum 10 Euro ile 1000 euro olarak değişen kart fiyatlarımız satışa hazır bir şekilde her gün alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız bu kartı 3. Şahıslar tarafından paylaşmamanızı şiddetle önerir, herhangi bir sosyal medya aracılığı ile size bu kartı satan kişilere itibar göstermemenizi öneririz. Amacı alışveriş için sattığımız bu kart güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden, dilerseniz yukarıda belirtilen telefon numaramızı arayarak yada whatsapp üzerinden iletişime geçerek
sahip olabilirsiniz.

One thought on “Paykasa Nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir