Paykasa Sanal Kart

Gerçek bilardo salonlarında oynanan oyunları aratmayan online bilardo oyunları dünyanın bir çok ülkesinden katılımcılarla daha da zevkli hale dönüşüyor. Istakam geçmişten bu yana gayet iyidir. İnternette bilardo oyunlarına katılınca biraz acemilik çektikten sonra ustalaşmaya başlamıştım. Paykasa Sanal Kart

Bu ustalıkla beraber sanal dünyada da heyecanımı artırmak için oyunlarımı paralı oynamaya başladım. Zeka ve yetenek gerektiren bilardo oyunu için girdiğim sitelerde kredi kartı veya banka kartı da kullanmıyorum artık. Uluslararası piyasada kendisini kanıtlamış, güveni ön planda tutan paykasa sanal kartı kullanıyorum. Paykasa sanal kart sorunsuz ve pratik kullanımı ile sanal ortamın paralı oyunlarında katkı sağlıyor. Kredi kartlarındaki güvenlik riskini en aza indiren paykasa kart tek ödemelik kullanışı ile ayrıcalıklı özelliğe sahip. Hırsızlığa karşı son derece iyi geliştirilmiş bir sistemi var.

Paykasa Sanal Kart

Bilardo oynarken katılımcılarla sohbet ederken paykasa kartı duydum. Paykasa resmi satış bayisiyle iletişime geçtim. Müşteri temsilcisi destekleri ile ilkin en az yatırım olan 10 euroluk Türk lirasını verilen banka hesabına havale ettim. Para yatırılma işlemi bittikten sonra günlük kurdan euroya çevrildi. Sonrasında da telefonuma sms’le 16 haneli pin kodu gönderildi. Pin kodu şahsıma ait olduğu için kimseyle paylaşmamam gerekiyordu. Bilardo oynadığım siteye girerek paykasa pin kodumu yazarak para yatırma işlemini gerçekleştirdim. Kartım anında bloke oldu. Paykasa sanal kart ile işte bu kadar pratik gerçekleşen para yatırma işleminden sonra artık oyun oynamaya başladım. Ne kart aidatı, ne komisyon ücreti içeren paykasa sanal kart ile yaptığım alışverişte param kalırsa da para bozdurma işlemi ile içeride kalan param banka hesabıma geri iade ediliyor. Üstelik günlük kurdan hesaplanarak. Bir daha para yatırmak istediğimde yine aynı işlemleri yapıp paykasa kart alıyorum.

Leave a Comment